מערכת שעות TEAM

נדרשת הרשמה מראש לכל האימונים, לרישום ניתן דרך האפליקצייה EZ SHAPE או בטל: 09-7748868


יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי
08:00
Fit&Shape
מדריכה: ענבל
08:15
09:05

TMT - TRX מטבולי
מדריכה: ענבל
09:15
10:05
08:30
TMT – TRX מטבולי
מדריכה: ענבל
08:30
09:20
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: אביטל וקס
08:30
09:20
TMT- TRX מטבולי
מדריכה: ענבל
08:30
09:20
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: לילך
08:30
09:20
Fit&Shape
מדריכה: ענבל
08:30
09:20
09:00
09:30
Yoga
מדריכה: זוהר
09:30
10:20
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: אביטל וקס
09:30
10:20
TeaMom
אמהות ותינוקות בחופשת לידה
09:30
10:15
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: לילך
09:30
10:20
TMT – TRX מטבולי
מדירכה: אביטל
09:30
10:20
10:00
10:30
Total Challenge
מדריכה: אביטל
10:30
11:20
11:00
17:00
אימון נערות
גילאי 10-13
17:15
18:00
אימון נערות
גילאי 10-13
17:15
18:00
17:30
18:00
TMT – TRX מטבולי
מדריכה: עמית
18:10
19:00
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: שיר
18:10
19:00
אירובי דאנס
מדריכה: נטע
18:15
19:00
TMT-TRX מטבולי
מדריכה: ענבל
18:10
19:00
TMT מטבולי
מדריכה: מיטל
18:10
19:00
18:30
19:00
Pilates
מדריכה: אביטל
19:00
19:50
Fit&Shape
מדריכה: שיר
19:00
19:40
Yoga
מדריכה: זוהר
19:00
19:50
Pilates
מדריכה: אביטל
19:00
19:50
Core Fitness
מדריכה: אופיר
19:00
19:50
19:30
20:00
TMT – TRX מטבולי
מדריכה: אביטל
20:00
20:50
TMT – TRX מטבולי
מדריכה: אביטל
20:00
20:50
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: שיר
20:00
20:50
Total Challenge
מדריכה: אביטל
20:00
20:50
KICKBOX
מדריכה: אופיר
20:00
20:50
20:30
21:00
ZUMBA
מדריכה:רחלי
21:00
21:50
TMT-TRX
מדריכה: אביטל
21:00
21:50
TMT - TRX מטבולי
מדריכה: שיר
21:00
21:50
ZUMBA
מדריכה: רחלי
21:00
21:50
Hip Hop
מדריכה: רחלי
21:00
21:50
21:30

יום ראשון

  • TMT – TRX מטבולי מדריכה: ענבל
    08:30 - 09:20
  • Yoga מדריכה: זוהר
    09:30 - 10:20
  • אימון נערות גילאי 10-13
    17:15 - 18:00
  • TMT – TRX מטבולי מדריכה: עמית
    18:10 - 19:00
  • Pilates מדריכה: אביטל
    19:00 - 19:50
  • TMT – TRX מטבולי מדריכה: אביטל
    20:00 - 20:50
  • ZUMBA מדריכה:רחלי
    21:00 - 21:50

יום שני

  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: אביטל וקס
    08:30 - 09:20
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: אביטל וקס
    09:30 - 10:20
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: שיר
    18:10 - 19:00
  • Fit&Shape מדריכה: שיר
    19:00 - 19:40
  • TMT – TRX מטבולי מדריכה: אביטל
    20:00 - 20:50
  • TMT-TRX מדריכה: אביטל
    21:00 - 21:50

יום שלישי

  • Fit&Shape מדריכה: ענבל
    08:15 - 09:05
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: ענבל
    09:15 - 10:05
  • אירובי דאנס מדריכה: נטע
    18:15 - 19:00
  • Yoga מדריכה: זוהר
    19:00 - 19:50
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: שיר
    20:00 - 20:50
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: שיר
    21:00 - 21:50

יום רביעי

  • TMT- TRX מטבולי מדריכה: ענבל
    08:30 - 09:20
  • TeaMom אמהות ותינוקות בחופשת לידה
    09:30 - 10:15
  • TMT-TRX מטבולי מדריכה: ענבל
    18:10 - 19:00
  • Pilates מדריכה: אביטל
    19:00 - 19:50
  • Total Challenge מדריכה: אביטל
    20:00 - 20:50
  • ZUMBA מדריכה: רחלי
    21:00 - 21:50

יום חמישי

  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: לילך
    08:30 - 09:20
  • TMT - TRX מטבולי מדריכה: לילך
    09:30 - 10:20
  • אימון נערות גילאי 10-13
    17:15 - 18:00
  • TMT מטבולי מדריכה: מיטל
    18:10 - 19:00
  • Core Fitness מדריכה: אופיר
    19:00 - 19:50
  • KICKBOX מדריכה: אופיר
    20:00 - 20:50
  • Hip Hop מדריכה: רחלי
    21:00 - 21:50

יום שישי

  • Fit&Shape מדריכה: ענבל
    08:30 - 09:20
  • TMT – TRX מטבולי מדירכה: אביטל
    09:30 - 10:20
  • Total Challenge מדריכה: אביטל
    10:30 - 11:20
No events available!

 




בואו לאימון ניסיון - מנוי ללא התחייבות


השארי פרטים ונשמח ליצור קשר






בואו לאימון ניסיון
מנוי ללא התחייבות

השארי פרטים ונשמח ליצור קשר